top of page

TESETTÜR FOTOGRAF ÇEKİMİ STÜDYOSU

   Tesettür giyim sektörü son yılların en gözde alanlarından birisidir. Her gün yenilenen ve sürekli farklı modellerin olduğu bu sektörde, özellikle online satış yapan ve katalog hazırlayan firmalar için fotoğraf çekimleri de önemlidir.

 

  Ürün ne kadar güzel olursa olsun, ürünün müşteriye sunum şekli, beğeni ve satışa direkt etki eder. Kötü bir fotoğraf güzel bir ürünün elde kalmasına sebep olabileceği gibi, güzel bir fotoğraf ta ortalama bir ürünü çok daha hızlı sattırabilir. Tesettür giyim sektöründe de bu geçerlidir.

 

  Ürünlerin çeşitli fotoğraflanma işlemleri vardır. Giyim sektöründe canlı manken üzerinde yapılan çekimler diğer çekimlere göre çok daha kaliteli olmaktadır. Özellikle tesettür ürün çekimi, göze hitap eden yapısı ile giyim sektöründe fotoğrafın en önemli olduğu alanların başında gelir.

 

  Tesettür çekim, diğer giyim çekimlerine göre çok daha dikkat isteyen bir fotoğraflama sürecini gerektirir. Tesettürlü bir ürünün vücudun hemen hemen tamamını kapladığı düşünülürse fotoğraftaki en küçük ayrıntı bile göze batabilir. Tesettürlü fotoğrafta önemli olan bir diğer husus da başörtüsü veya şalların elbiseyi tamamlayacak ve bir bütün oluşturacak şekilde bağlanmasıdır.

 

  Tesettür çekim konusunda fotoğrafçının tecrübesi de önemlidir. Ürünün tüm detaylarını yansıtabilmek için doğru bir açı ve doğru bir pozu yakalamak gerekir. Ajans Kivi olarak tesettür çekimleri konusundaki tecrübemiz ile tesettür çekim ihtiyaçlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde karşılayabilmekteyiz.

 

  Manken seçiminden tesettür makyajına, şal bağlama stillerinden ürünün en doğru fotoğrafına kadar profesyonel destek ve hizmeti bulabileceğiniz Ajans Kivi tesettür ürün çekimi konusunda ülkemizdeki en iddialı web ve katalog çekimi desteğini bulabilirsiniz.

bottom of page